پهنه A

برج های شهرک چیتگر

برج های شهرک مسکونی چیتگر در منطقه ۲۲ در پهنه A توسط بنیاد تعاون ارتش در غرب دریاچه ساخته شده و از سال ۱۳۹۳ تحویل آنها شروع شده و در حال حاضر تقریباً ۳۰ درصد بلوک های پهنه a شهرک چیتگر تحویل اعضا گردیده و مسکونی می‌باشد.

برج های چیتگر دارای بالاترین استاندارد برج سازی و دارای مقاومت بالا در مقابل زلزله و دارای بالاترین استاندارد در رعایت مبحث ۱۹ ساختمان می باشند بطوریکه تمامی دیوارها دارای عایق حرارت و صدا و دیوارها کناف نسوز و پنجره ها دو جداره و یو پی وی سی بوده و نما نوعی سرامیک عایق می باشد. 

برجهای شهرک مسکونی چیتگر پهنه A علاوه بر نزدیکی به بزرگراه های همت و کرج و حکیم و دسترسی بسیار خوب به غرب و شرق تهران به علت همجواری با پارک جنگلی چیتگر و باغ ملی گیاه شناسی و دریاچه چیتگر دارای آب و هوای بسیار عالی می باشد ، علاوه بر این تمامی واحدهای شهرک چیتگر دارای سرانه فضای سبز ۴۰ متر مربع به ازای هر واحد مسکونی می‌باشند.

تمامی برج های شهرک چیتگر دارای آسانسور و دوربین مداربسته و آیفون تصویری و درب ریموت پارکینگ و لابی و لابی من ۲۴ ساعته و محوطه سازی بین برج‌

باتوجه نزدیک بودن افتتحاح پروژه بزرگ ایرانمال در منطقه ۲۲ که بزرگترین پروژه تجاری ، اداری ، تفریحی در سطح خاور میانه میباشد و قرار گرفتن شهرک مسکونی چیتگر در مجاورت با پروژه ایران مال  به زودی این شهرک در ائج شکوفاییه سرمایه گذاری خود قرار خواهد گرفت

متراژ واحد های پهنهA

از 74 متر یک خواب و 86 متر  و 89 متر  و96 متر و 105 متر  دو خواب و 106 متر سه خواب آماده سکونت میباشد در ضمن این برج ها در 19 طبقه و مجموعا 190 واحد میباشد این برج ها دارای 250 متر سالن ورزشی  250 متر سالن اجتاعات  دارای 4 لاین آسانسور  که دو لاین آن اختصاص به حمل بار  و دو لاین آن نفر بر میباشد

2برج پهنه A شهرک چیتگر (متفاوت و خاص)

تعداد طبقات

این برجها دارای ۲۷ طبقه مسکونی،یک طبقه لابی و سه طبقه پارکینگ می باشد. انباری در طبقات منفی و در کنار پارکینگ ها می باشد. نکته جالب توجه در این برج ها در سه طبقه آخر مسکونی آن ها می باشد که متراژ آن ها بالای ۲۵۰ متر می باشد و با توجه به نبود برجی با چنین ارتفاعی در مجاورت آن ها ویویی فوق العاده را دارند.

تعداد واحد در هر طبقه

در هر طبقه مسکونی بستگی به طبقه آن دارد و در برخی طبقات ۸ واحد و در برخی از طبقات ۴ واحد وجود دارد

ویو و جهت گیری

ویو و جهت گیری این برج ها به گونه ای است که بستگی به جهت قرار گیری واحد دارند و به غیر از سمت غرب در تمام جهات ویویی فوق العاده را دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره یا خرید از واحدهای بی نظیر پروژه پهنه A با کارشناسان تیم فروش دیجی هوم تماس بگیرید

شماره های تماس با کارشناسان پروژه های منطقه ۲۲:

مدیریت:

79 – 62000 – 0912 – علیپور

پشتیبانی وب سایت:

09191111940

بازکشت به بالا

پاسخی بگذارید