پهنه B

پهنه B شهرک چیتگر متعلق به بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران ( بتاجا ) است که از معدود پروژه های کاملا دولتی منطقه 22 است که این پهنه دارای برج های G1 , G2 , G3 ,G4 , B3 است

پهنه B شهرک چیتگر شامل ۱۶ برج ۳۰ طبقه می باشد که در آن واحدهای ۸۴ تا ۳۸۶ متری وجود دارد.

ویژگی ها: مهمترین تمایز این پروژه با بقیه پروژه ها معماری آن می باشد. معماری برج ها الهام گرفته از بال پروانه بوده و علاوه بر اینکه هر برج به شکل پروانه می باشد، مجموعه برج ها با یکدیگر نیز شکل پروانه را تشکیل می دهند.

۱۰ درصد متراژ هر واحد تراس دارد و به تعداد اتاق های خواب در هر واحد حمام مستر وجود دارد.

سیستم سرمایشی- گرمایشی برج ها نیز مرکزی می باشد. برج ها دارای آنتن و ماهواره مرکزی، لابی زیبا و لابی من ۲۴ ساعته، ۱۰ ریل آسانسور ( به همراه ۲ آسانسور باربری )، سالن اجتماعات، سالن ورزشی و سیستم هشدار حریق می باشد.

خصوصیات سازه ای پهنه B یا سروستان شهرک چیتگر

یکی از مرتفع ترین سازه های تهران و منطقه ۲۲ در پهنه B شهرک امام رضا می باشد. اگر از اتوبان همت به سمت غرب در حال گذر باشید بعد از دریاچه سازه های عظیم این شهرک را مشاهده میکنید.

سازه های این بلوک ها از نوع فلزی و با اتصالات پیچ و مهره اجرا شده که یکی از ویژگی های مثبت این سازه مقاومت در مقابل زلزله تا 11 ریشتر و سرعت اجرای آن میباشد.

شهرک مدرن مسکونی تجاری امام رضا یا چیتگر دارای موقعیتی بسیار عالی در مجاورت اتوبانهای همت و حکیم و در غرب دریاچه مصنوعی چیتگر و جنوب شهربازی هزار و یک شهر واقع شده و علاوه بر آن یکی از بزرگترین شهرکهای مسکونی تهران است

یکی از بزرگترین مجتمع های تجاری تفریحی توریستی با نام ایران مال (بازار بزرگ ایران) نیز جنب این شهرک در حال ساخت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره یا خرید از واحدهای بی نظیر پروژه پهنه B با کارشناسان تیم فروش دیجی هوم تماس بگیرید

شماره های تماس با کارشناسان پروژه های منطقه ۲۲:

مدیریت:

  • 0912-620-0079 – علیپور

پشتیبانی وب سایت:

09191111940

بازکشت به بالا

پاسخی بگذارید